Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47314
Stary 13.06.2011, 15:52
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ju_we_francji/
To dowód że mamy jednak zdolnych młodych zawodników, fakt nie jest możliwe aby młodzi grali cały rok na trawiastych nawierzchniach tak jak to ma miejsce choćby w Hiszpanii jednak problem tkwi gdzie indziej co prawda żaden z nich nie prezentuje jeszcze odpowiedniego poziomu do pierwszej drużyny ale utworzenie akademii piłkarskiej w Niemczech dało to świetne rezultaty. Prowadzenie akademii piłkarskiej stało się warunkiem otrzymania licencji na grę w najwyższych ligach niemieckich niewiele ponad 10 lat temu. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Niemcy grają nie tylko skutecznie, ale też pięknie. Potrafią wyszkolić każdego - Tunezyjczyka (wspomniany Khedira), Nigeryjczyka (Dennis Aogo), Amerykanina (Jermaine Jones), Bośniaka (Marko Marin), a nawet... Polaka (Adam Matuszczyk).
Odpowiedz cytując