Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 13.06.2011, 15:39
Co do eliminacji to nikt nie ma kupionych praw. Sądzę osobiście że Polsat na 100% będzie pokazywał mecze Śląska jako, że są współwłaścicielami klubu. Czyli raczej powinni też zainwestować w transmisje meczów Wisły, wtedy mieliby mistrza i wicemistrza. Po drugie Polsat chyba wykupił jakąś część praw do transmisji meczów ekstraklasy czyli znowu z marketingowego punktu widzenia powinni zainteresować się naszymi meczami w pucharach.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując