River napisał(a):

|
Najnizej ocenialbym akcje Despotovicia. Nie ze wzgledu na umiejetnosci ale inne czynniki. Przypuszczam, ze zeby go sciagnac trzeba by siegnac dosc gleboko do cupialowej kieszeni a poza tym jest z tej trojki najstarszy i perspektywa zarobienia na nim jest raczej niepewna.
|
Pamiętaj, że w przypadku awansu do fazy grupowej LM do "Cupiałowej kieszeni" wpada dość sporo pieniędzy. Więc na takich zawodnikach, jak Despotovic i starszych można sporo zarobić
