Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3617
Stary 13.06.2011, 14:58
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Witam, jaka stacja TV ma prawa do pokazywania meczów Wisły i innych drużyn w tegorocznych pucharach? Czy jakaś ogólnie będzie transmitować pierwsze rundy kwalifikacji do LM i LE?
W zasadzie to żadna polska telewizja nie ma prawa do pokazywania meczów w eliminacjach europejskich pucharów Polsat sam zajmuje się produkcją sygnału i może transmitować mecze jak im się zechce Transmisje zależą od opłacalności i rangi rywala Mecze w Polsce polskich klubów raczej będą pokazywane gorzej z wyjazdowymi jeżeli żadna zagraniczna tv nie wyprodukuje sygnału dla Polsatu będzie to nie opłacalne ( np: mecz Levadia - Wisła nie był w ogóle transmitowany przez żadną tv ani w Polsce ani w Estonii )
Odpowiedz cytując