Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
3615
13.06.2011, 14:24
Wydaje mi się, że na Polsacie będą mecze tak jak w tamtym roku, bo TVP zrezygnowała z pokazywania pucharów. Ale pewności nie ma.
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael