Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 13.06.2011, 14:20
Mnie bardzo martwi kontuzja Maora. Niby drobny uraz a on dalej nie trenuje i co gorsza nie wie kiedy zacznie. Drobną kontuzję miał tez swego czasu Boguski. Jak się skończyło chyba każdy pamięta...Brak Maora to byłaby masakra...
Odpowiedz cytując