Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47309
Stary 13.06.2011, 13:54
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
*Akurat środek pola bym odpuścił jeśli chodzi o ew. transfery, mamy tutaj Wilka, Sobola, Meliksona, Gułę i Jirsaka. Dla Jirsaka to ostatni moment żeby pokazać że coś potrafi jeszcze dać tej drużynie, liczę też na Gargułę który pod koniec sezonu końcóweczki grał coraz lepsze, może jak przepracuje okres przygotowawczy porządnie to wróci do starej, dobrej formy.
Z tej piatki to tylko pierwszych trzech jest Wisle potrzebnych.
Wilk to dobry zawodnik, potrafi dac z siebie druzynie bardzo wiele i mysle, ze zrobi w tym sezonie kolejny krok naprzod. Sobol to typowy walczak, gosc o czarnej roboty i harowki. Melikson - wiadomo.
Z kolei Jirsak niestety ale to jest zawodnik, ktory zagra jeden dobry mecz na runde a w pozostalych cieniuje. Gargula to sadze, ze po tej kontuzji juz sie nie pozbiera i nie wroci do formy z Belchatowa. Niestety obaj sa do odstrzalu i poki sa cos warci to dobrze byloby ich sprzedac.


Jeszcze co do napastnikow to na ogol przewijaja sie tu trzy nazwiska. Despotovic, Biton i Alves.
Z tej trojki to chyba najciekawszy jest Alves. Jak to sie mowi "ma gol" Za Bitonem z kolei przemawia fakt, ze jest z nich najmlodszy a juz pokazal, ze strzelac bramki potrafi. Swietna runda jesienna w Izraelu i w Belgii wiosna tez sie niezle prezentowal a gral w najslabszym zespole. Przypuszczam, ze cena bylaby przystepna. Najnizej ocenialbym akcje Despotovicia. Nie ze wzgledu na umiejetnosci ale inne czynniki. Przypuszczam, ze zeby go sciagnac trzeba by siegnac dosc gleboko do cupialowej kieszeni a poza tym jest z tej trojki najstarszy i perspektywa zarobienia na nim jest raczej niepewna.
Niemniej kazdy z tej trojki z duzym prawdopodobienstwem dalby Wisle i alternatywe w ataku i dodatkowa sile dlatego po cichu licze, ze ktorys z nich zapuka na Reymonta (a moze trafi ktos inny..)
Odpowiedz cytując