Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14097
Stary 13.06.2011, 13:40
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Gdzie Rzym, gdzie Krym? No nie oszukujmy się, Barcelona na szkolenie jednego rocznika dzieciaków ma pewnie więcej kasy, niż połowa naszych ekstraklasowych zespołów na wzmocnienia łącznie.
wiadomo że na powstanie takich Akademii piłkarskich jak ma Barca,Arsenal czy inne wielkie kluby nas jeszcze długo nie będzie stac.Na początek warto podnosic poziom trenerów zespołów młodzieżowych Nie tylko z dużych ośrodków ale i z mniejszych miast.Przyjąc konkretnie metody treningowe grup młodzieżowych takie jak np w Holandii czy Hiszpani .To chyba takie minimum jakie powinny władze pzpn zrobic.Nie może tak byc że prawie 40 milionowy kraj nie ma Ligi Mistrzów od 15 lat a reprezentacja jest w rankingach FIFA na 70-tym miejscu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.06.2011 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując