Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
hcgn
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14096
Stary 13.06.2011, 13:40
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Zadnego pyskowania, udawania, wydzierania mordy na sedziego. Tylko romantyczne zapieprzanie za gałą, maksymalny presing do wyrzygania.
heh, też to zauważyłem.Te dzieciaki mają większe jaja niż 'dorośli' ,robiący z siebie często idiotów i grający jak panienki.

Ale ogólnie smutny ten filmik, pierwsze 5 minut spoko a potem nasi tylko biegali a tamci grali.Jedno w czym Augustyn w wywiadzie dla weszło miał racje - u nas uczy się zapierdalania w tą i z powrotem, tam uczy się gry w piłkę
Odpowiedz cytując