Cytat:
|
Co do Boguskiego to zdaję się ,że większość pamięta tego zawodnika po kontuzji gdzie był cieniem samego siebie.Przed kontuzją był to dla mnie najlepszy zawodnik ówczesnej 11 . Sposób poruszania się po boisku, zmysł do gry kombinacyjnej ,ruchliwość itp. - taka mniejsza wersja Maora. Cechy jakie ten zawodnik posiada i sprzedaje je będąc w formie wydają się być idealne dla taktyki Holendra .Tak więc trzymam kciuki za chłopaka .
|
Też wiąże duże nadzieje z Boguskim, pamiętam jego wzorową współpracę z Brożkiem w ataku. Dlatego też uważam, że tam go trzeba wystawiać, wystawianie go na skrzydle krzywdzi tego zawodnika, on grał super piłeczkę w ataku z Brożkiem, gdzie przetrzymywał, wystawiał się na pozycje itp.
Tak samo liczę na Gargułę, co do Jirsaka to mam dużo większe wątpliwości, lepsze mecze przeplata gorszymi no i tak kurcze no ... taki mało przekonywujący jest
Tak na odświeżenie pamięci -
http://www.youtube.com/watch?v=EYwcFktQ9o0