|
to że tak niewielu zawodników MESY przebija sie do ekstraklasy to chyba problem nie tkwi w systemie tych rozgrywek ale najpierw w wyszkoleniu tych młodych chłopaków.
Dopóki trenerzy młodzieży nie będa zatrudniani w klubach na etatach nauczycielskich to nic sie nie zmieni a nie jak obecnie że po 8 godzinach pracy zajmuje sie dodatkowo szkoleniem trampakrzy czy juniorów.Gdzie tu czas na podnoszenie kwalifikacji a przecież piłka i sposób szkolenia idą do przodu
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.06.2011 o godz. 13:23.
|