Wyświetl pojedynczy post
Flow
Junior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47298
Stary 13.06.2011, 09:49
Myślę, że temat artykułu ''Cleber idzie do Sandecji'' jest troche przesadzony. Z tego wynika, że Cleber ma agencje menedżerską i po prostu proponuje pilkarzy różnym klubom. Wątpie, że Sandecja czy nawet Wisła mają na to wyłączność.
''Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów''
Odpowiedz cytując