|
Myślę, że temat artykułu ''Cleber idzie do Sandecji'' jest troche przesadzony. Z tego wynika, że Cleber ma agencje menedżerską i po prostu proponuje pilkarzy różnym klubom. Wątpie, że Sandecja czy nawet Wisła mają na to wyłączność.
''Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów''
|