Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14081
Stary 13.06.2011, 06:27
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Zdecydowałem, że Adrian nie jest na sprzedaż. Chcę w przyszłym sezonie walczyć nie tylko o mistrzostwo Polski, ale również o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Aby to osiągnąć, nie mogę sprzedać lidera zespołu. Pieniądze to nie wszystko – mówi w rozmowie z "PS" Wojciechowski. Facet z rana odpłynął
Odpowiedz cytując