Weszlo ma co do transferow raczej dobre rozenanie. Pewnie agent pilkarza jest kolega jednego z redaktorow i podzielil sie tym newsem

. Klich bedzie mial tam niezla konkurencje, ale nie ma co siedziec w lidze polskiej, bo tutaj niczego sie nie nauczy, a wrocic zawsze mozna.