^^ na stroje, do których podałeś link nie ma co liczyć. Nawet gdyby Adidas wypuścił serię 'oldschoolową', z klasycznym znaczkiem, to i tak nie zrobili by takiego wielkiego wcięcia w kołnierzyku. Sznurki tylko przeszkadzają i zapewne nie są bezpieczne wg. FIFA/UEFA/PZPN/PANA MAGAZYNIERA. Przedtem były chyba bawełniane stroje, więc wentylacja była potrzebna, teraz taki rozpierdak pod szyją jest niepraktyczny.
//martin_6 - ta dyskusja w 90% jest nic nie znacząca dla przyszłych losów naszych koszulek. Jednak po to mamy to forum, żeby te 10% było więcej warte niż pozostałe 90. Poza tym "wiara czyni cuda".
//przynajmniej możemy za darmo nacieszyć oczy.
Hmm, różnica między koszulką z BG, a tą z logiem Wisła Kraków S.A., jest aż nadto widoczna na niekorzyść tej drugiej.
choćby projekt koszulki był niesamowicie fantastyczny i każdemu się podobał to i tak koszulkę musi zepsuć logo S.A.
Uploaded with
ImageShack.us
Mam nadzieję, że nikt nie uzna wrzucania tylu koszulek za zaśmiecanie...