serek.c2 napisał(a):

|
Muszę Cię rozcarować Pablo - ja dzisiaj się dowiedziałem, że 90 % normalnych woli smoka na obcisłym trykocie...
|
Opanuj się nikt tu nie chcę smoka.
Po prostu ludzie zastanawiają się, co można zrobic aby nowe koszulki były na tyle unikatowe aby Ci co już mają stare wzory adidasa kupili nowy wzór.
Podoba mi się ostatni projekt wonskiego. Aczkolwiek jeśli będzie będzie wyróżniał się gwiazdą to nie jest to wzór który jakoś szczególnie skusiłby potencjalnych nabywców.