A ja bym chciał takie całkowicie oldschoolowe, z mocnym, sznurowanym wycięciem i Białą Gwiazdą.
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rakow_1928.jpg
Malutkim logiem Adidasa i jazda. Zdaje się, że kilka lat temu, jakaś reprezentacja miała właśnie takie okolicznościowe, oldschoolowe koszulki. Zupełnie nie rozumiem, czemu my takich nie możemy mieć.