Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 12.06.2011, 22:24
A ja bym chciał takie całkowicie oldschoolowe, z mocnym, sznurowanym wycięciem i Białą Gwiazdą.
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rakow_1928.jpg
Malutkim logiem Adidasa i jazda. Zdaje się, że kilka lat temu, jakaś reprezentacja miała właśnie takie okolicznościowe, oldschoolowe koszulki. Zupełnie nie rozumiem, czemu my takich nie możemy mieć.
Odpowiedz cytując