Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ronin_
Member
Od: 01.2005
Offline
#
1688
12.06.2011, 22:04
wonski_eNHa -miazga - swietna robota, slac to wyzej i mamy wreszcie to na co czekamy od lat!!!
C.Ż.N.M
ronin_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ronin_
Znajdź inne posty napisane przez ronin_