Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 12.06.2011, 21:55


Dwie różnice, jedna i druga była nie osiągalna do minionego sezonu. Może od nowego sezonu dwa wielkie marzenia się spełnią? Chociaż będąc realistą, awans do fazy grupowej CL staje się realniejszy od powrotu BG na koszulkę.
Może ktoś z klubu skonfrontuje mój pomysł 'białej gwiazdy z podpisem' z ludźmi, którzy mają wpływ na politykę klubu.

Szczególnie w tym roku - roku 105 lecia klubu, Biała Gwiazda powinna wrócić na koszulki. Sami piszecie, że koszulkę z BG kupilibyście od razu, nawet gdyby jej cena (zresztą jak zawsze) była nico zawyżona. Przecież w klubie tłumoki nie pracują, BG z podpisem, będącym integralną częścią znaku, który wyróżnia ją spośród zwykłych białych gwiazd powinien być prawidłowym logiem. Taką wersją light tego siermiężnego loga S.A. Jak widzicie, nie ma na koszulce napisanego, że jest to spółka Cupiała, czyli sławnego S.A., nie musi być. Wystarczy, że Wisła S.A dogada się z TS Wisłą i razem będą mogły zastrzec ten znak. Naiwne? Możliwe, ale trzeba działać. Zgodziłbym się nawet, żeby koszulki kosztowały 10-20 zł więcej niż te, które obecnie można kupić z logiem S.A. Powiedzmy, że koszulki kosztowały by koło 250 PLN, 20% Wisła S.A., oddaje TS'owi, za nie robienie problemów w zastrzeżeniu nazwy i znaku. Popyt na koszulki rośnie, bo każdy chce mieć z BG. TS ma dodatkowe pieniądze (hura), a Wisła S.A. nie traci na tym, bo sprzedaje więcej, dużo więcej niż zwykle. Jeżeli sprzedawali by w Wiślackim Świecie pamiątki z tym właśnie logo, z pewnością również dużo więcej ludzi by u nich kupowało. Napiszcie co o tym sądzicie, może pomysł naiwny, ale w końcu dział marketingu musi zrobić coś więcej niż kilka plakatów w mieście.
Odpowiedz cytując