Przpraszam za te niedociągniecia w pisaniu myślę że następnego bana nie dostane bo bym tego nie zniósł. Pozdro dla Modera
Chciałbym żeby jeszcze na obóz do Zakopanego dołączył jakiś nowy zawodnik ale chyba nie da rady. Ale na ten obóz do Holandii chciałbtm żeby była skompletowana cała kadra mam taką nadzieje
edit
Post pod postem używaj opcji Edytuj.