Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47289
Stary 12.06.2011, 20:58
Przpraszam za te niedociągniecia w pisaniu myślę że następnego bana nie dostane bo bym tego nie zniósł. Pozdro dla Modera

Chciałbym żeby jeszcze na obóz do Zakopanego dołączył jakiś nowy zawodnik ale chyba nie da rady. Ale na ten obóz do Holandii chciałbtm żeby była skompletowana cała kadra mam taką nadzieje

edit
Post pod postem używaj opcji Edytuj.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 12.06.2011 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując