Wyświetl pojedynczy post
baranek
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47287
Stary 12.06.2011, 20:49
River napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt mu się kończy wiec jest do wzięcia za darmo.
Faktycznie, źle spojrzałem...dzięki za sprostowanie. Na stronie Crveny...chyba dobrze piszę... wypowiadają się że jest blisko przejścia do ich klubu...maję się też nim interesować polski i szwajcarski klub...Może ilość zawodników z Bałkanów w naszym klubie go zachęci..ale nic na siłę...
Ostatnio edytowane przez baranek : 12.06.2011 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując