River napisał(a):

|
Kontrakt mu się kończy wiec jest do wzięcia za darmo.
|
Faktycznie, źle spojrzałem...dzięki za sprostowanie. Na stronie Crveny...chyba dobrze piszę... wypowiadają się że jest blisko przejścia do ich klubu...maję się też nim interesować polski i szwajcarski klub...Może ilość zawodników z Bałkanów w naszym klubie go zachęci..ale nic na siłę...