Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1679
Stary 12.06.2011, 20:15
wonski_eNHa nieźle to wykombinowałeś, dobrze by było gdyby ktoś w klubie to podchwycił, a logo SA może być na spodenkach
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 12.06.2011 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując