Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
3611
12.06.2011, 17:47
dolaczam sie do pytania kolegi z gory
FAKT : -
Ruud van Nistelrooy "
Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens
"
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw