Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47265
Stary 12.06.2011, 17:06
Jirsaka wypozyczyc a Gargula niech zostanie moze wkoncu zlapie forme bo kiedys musi i jak Jirsak dobrze bedzie spisywal sie na wypozyczeniu przez cala runde albo sezon gralac nabierzaco wtedy zostawiamy go i dalej gra u nas a jak nie to do zyda z nim. A Gargule trzeba dac wiecej szans na gre to zacznie grac
Odpowiedz cytując