Jirsaka wypozyczyc a Gargula niech zostanie moze wkoncu zlapie forme bo kiedys musi i jak Jirsak dobrze bedzie spisywal sie na wypozyczeniu przez cala runde albo sezon gralac nabierzaco wtedy zostawiamy go i dalej gra u nas a jak nie to do zyda z nim. A Gargule trzeba dac wiecej szans na gre to zacznie grac
