Karherop napisał(a):

|
jakos Wichniarek miał około 200 wystepów w Bundeslidze i to nie wystarczyło na polską lige
|
Transfer transferowi nierówny, tylko idiota mógłby oceniać kierując się kryterium wieku. Kosowski się sprawdził, Żurwaski nie, Cleber był świetny a Branco czerstwy. Liczy się zawodnik, a wątpię żebyście o kolesiu wiedzieli na tyle, żeby ocenić jego umiejętności.