Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47259
Stary 12.06.2011, 16:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jakos Wichniarek miał około 200 wystepów w Bundeslidze i to nie wystarczyło na polską lige
Transfer transferowi nierówny, tylko idiota mógłby oceniać kierując się kryterium wieku. Kosowski się sprawdził, Żurwaski nie, Cleber był świetny a Branco czerstwy. Liczy się zawodnik, a wątpię żebyście o kolesiu wiedzieli na tyle, żeby ocenić jego umiejętności.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując