Moim zdaniem Cikos nie zostanie niestety nie dogadaja sie ze Sloanem. W takim wypadku trzba bedzie przynajmniej jednego klasowego PO kupic do tego LO napastnik i to by wystarczylo bo jest jeszcze Gargula ktora jak zacznie grac tak jak gral w Belchatowie a mam nadzieje ze zacznie to bedzie swietnie, a z przodu nie mozna zapomniec o Boguskim jak dojdzie do formy bedzie jeszcze z niego pozytek
