Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47256
Stary 12.06.2011, 15:44
Co wyscie sie tak na kolejnego srodkowego obronce uparli? Walka 4 klasowych zawodnikow o 2 miejsca nie sprzyja niczemu dobremu. Jest 3 obroncow o mniej wiecej podobnej klasie i zawsze zostaje ktos mlody rokujacy.
Odpowiedz cytując