|
Tej koszulki z wielką tandetną gwiazdą wzorem z tomeksowych podrób Adidasa czy Nike, nawet komentować nie zamierzam.
Bardziej przerażający dla mnie jest fakt, że nikt niezaproponował jakiegokolwiek wzóru koszulki z białą gwiazdą na piersi a nie z tym odpustowym logo S.S.A?
Jak myślicie?Co jest ważniejsze i co bardziej skusi kibiców?Jakiś rożowy,złoty smok na obcisłym trykocie, czy biała gwiazda na piersi z okazji 105 rocznicy założenia klubu?
|