Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1668
Stary 12.06.2011, 15:06
Tej koszulki z wielką tandetną gwiazdą wzorem z tomeksowych podrób Adidasa czy Nike, nawet komentować nie zamierzam.
Bardziej przerażający dla mnie jest fakt, że nikt niezaproponował jakiegokolwiek wzóru koszulki z białą gwiazdą na piersi a nie z tym odpustowym logo S.S.A?
Jak myślicie?Co jest ważniejsze i co bardziej skusi kibiców?Jakiś rożowy,złoty smok na obcisłym trykocie, czy biała gwiazda na piersi z okazji 105 rocznicy założenia klubu?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując