filemon napisał(a):

Ktoś wie, gdzie zrobiono mu to zdjęcie?
|
Zdjęcie zrobiono mu w szatni Wisły, poza tym obok niego stoi Nourdin Boukhari.
A co do "tatuażu" - na pewno jest to wyżej wspomniany rękaw, bo na zdjęciach z wczorajszych badań Bunoza nie ma żadnego nowego tatuażu.
