Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11647
Stary 12.06.2011, 15:02
filemon napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie, gdzie zrobiono mu to zdjęcie?
Zdjęcie zrobiono mu w szatni Wisły, poza tym obok niego stoi Nourdin Boukhari.
A co do "tatuażu" - na pewno jest to wyżej wspomniany rękaw, bo na zdjęciach z wczorajszych badań Bunoza nie ma żadnego nowego tatuażu.
Odpowiedz cytując