Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11646
Stary 12.06.2011, 14:49
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Po treningach idzie to łatwo wyłapać że elegancko mówi po polsku ;]
Bo my, Serbowie, Słowacy, Czesi to prawie jak jedna rodzina. A język serbski jest zbliżony do polskiego.

http://patrz.pl/mp3/hymn-jugoslawii
http://www.youtube.com/watch?v=xhaU9u6HjVU a tu wersja Laibach.

Był to hymn wszechsłowiański (od 2002 do 2006 hymn Serbii). .
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 12.06.2011 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując