Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1661
12.06.2011, 13:52
ludzie, wasze projekty są naprawdę super ale adidas i tak nic takiego nam nie wymyśli, da jakiś zwykły swój krój, choć chciałbym się mylić.
FAN z Wielkopolski.
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur