Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 12.06.2011, 13:48
w sumie smok kojarzy sie z Krakowem więc nie byłby głupi pomysł gdyby trzecim strojem meczowym była koszulka z białą gwiazdą na piersi i ze smokiem po boku w roli głównej
Odpowiedz cytując