Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22269
Stary 12.06.2011, 13:37
Mam problem z pobieraniem plików. Jakichkolwiek. Ani firefox, ani IE nie chcą pobierać. Klikam "pobierz" i niby akcja pobierania się zaczyna, ale wszystko wisi. Nic się nie dzieje. Co może być powodem? Robiłem skanowanie spyware doctor, są jakieś niegroźne infekcje, ale wcześniej cały czas było okej. Mam przez to problem z aktualizacją Nortona itd...
Odpowiedz cytując