|
Mam problem z pobieraniem plików. Jakichkolwiek. Ani firefox, ani IE nie chcą pobierać. Klikam "pobierz" i niby akcja pobierania się zaczyna, ale wszystko wisi. Nic się nie dzieje. Co może być powodem? Robiłem skanowanie spyware doctor, są jakieś niegroźne infekcje, ale wcześniej cały czas było okej. Mam przez to problem z aktualizacją Nortona itd...
|