hunter napisał(a):

Zawsze przy okazji dyskusji o bezideowości PO przypominam sobie słowa szacownego posła Tomczykiewicza spytanego w programie "Młodzież Kontra" o liberalizm PO (poniżej odpowiedź):
http://www.youtube.com/watch?v=JKSNXk51_RE
|
Proszę, znalazł się kandydat do rywalizacji z posłanką Jakubiak.