hcgn napisał(a):

Huges był świetnym bramkarzem któremu nie wyszły puchary, gdzie też nie możemy powiedzieć że to przez niego odpadliśmy z Lazio.3 gole na wyjeździe - może i przy każdym mógł się zachować inaczej ale też nie jest tak że popełnił błędy.Jedyny oczywisty to przy golu na 1-1 w Krk a jak wiadomo ten wynik dawał nam awans.
Zresztą co to ma do tego że ktoś nawet był słabym bramkarzem, do tego jakim będzie trenerem bramkarzy?
|
Swietnym? chyba zartujesz, ok swietnie czytal na przedpolu zeby przecinac prostopadle pilki, tyle. Na wyjezdzie ok, za wiele nie mozna sie przyczepic. Ale z Lazio w Krakowie, obydwie 2 bramki jego, na dosrodkowania z ktorymi sie minal... Do tego 2 gole z Schalke jego...
Stawiam ze trenera bramkarzy Stan skads sciagnie.. bo w Polsce praktycznie nikogo juz nie ma.. a jak jest to rada zablokuje