Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5824
Stary 12.06.2011, 11:09
hcgn napisał(a):Wyświetl post
Huges był świetnym bramkarzem któremu nie wyszły puchary, gdzie też nie możemy powiedzieć że to przez niego odpadliśmy z Lazio.3 gole na wyjeździe - może i przy każdym mógł się zachować inaczej ale też nie jest tak że popełnił błędy.Jedyny oczywisty to przy golu na 1-1 w Krk a jak wiadomo ten wynik dawał nam awans.

Zresztą co to ma do tego że ktoś nawet był słabym bramkarzem, do tego jakim będzie trenerem bramkarzy?
Swietnym? chyba zartujesz, ok swietnie czytal na przedpolu zeby przecinac prostopadle pilki, tyle. Na wyjezdzie ok, za wiele nie mozna sie przyczepic. Ale z Lazio w Krakowie, obydwie 2 bramki jego, na dosrodkowania z ktorymi sie minal... Do tego 2 gole z Schalke jego...

Stawiam ze trenera bramkarzy Stan skads sciagnie.. bo w Polsce praktycznie nikogo juz nie ma.. a jak jest to rada zablokuje
Odpowiedz cytując