michi96d napisał(a):

Na jednym z forum internetowym pojawiła się wiadomość że nie jaki Griony Ranko Despotovicia przychodzi do nas za 800k Euro.
|
Ta informacja pojawiła się w serbskiej gazecie "Novosti", w której Serbowie powołują się na polskie media, a suma 800 tysięcy euro jest wzięta z transfermarktu. Więc pakuj kredki na jutro i nie siej fermentu tylko dlatego, że na FW pojawił się news który ma swoje źródło w bałkańskich banialukach.