Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14069
Stary 12.06.2011, 10:07
W sumie to Olkusz ma całkiem wporzo stadionik, jest jakieś 150 krzesełek i trzy betonowe rzędu wzdłuż boiska, sama murawa z większej odległości również wygląda bardzo dobrze. Myślę, że to dobra kandydatura.
Odpowiedz cytując