Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
14069
12.06.2011, 10:07
W sumie to Olkusz ma całkiem wporzo stadionik, jest jakieś 150 krzesełek i trzy betonowe rzędu wzdłuż boiska, sama murawa z większej odległości również wygląda bardzo dobrze. Myślę, że to dobra kandydatura.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks