Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47234
Stary 12.06.2011, 09:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Akurat w tym jednym punkcie się nie zgodzę . Jeśli ktoś jest za rozsądne pieniądze jak np Wilk to trzeba w niego inwestować .

Przeszłość pokazała że kiedys kupiliśmy dobrze rokującego lewego obrońcę Amiki za około 400 tys euro , a 3 lata później sprzedalismy go za niezłą sumkę 2 mln euro . Ogólnie to Wisła właśnie na Polakach się mocno wzbogadziła . Taki Gorawski również nie był wybitnym piłkarzem , a jednak sprzedaliśmy go za 1,5 mln Euro .

Inwestycja 300-400 tys Euro w polskiego piłkarza do 25 roku życiia jeszcze ma sens. Cetnarski moze jest tutaj słabym przykładem bo to przecietny piłkarz , ale np Kupisz czy Sobota - tutaj zastanowiłbym się dłużej .
Jeśli ktoś jest za rozsądne pieniądze. Ja podałem przykład Cetnarskiego za milion.
300 - 400 tysięcy a milion to zasadnicza różnica.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując