Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47224
Stary 12.06.2011, 07:23
Słabe punkty powoli znikają. Jak dla mnie, do wzmocnienia lewy i prawy obrońca plus napastnik. To jest konieczność na już. I dobrze by było, żeby to byli faktycznie klasowi gracze, którzy pomogą w walce o LM.
W miarę posiadanych środków finansowych, chętnie zobaczyłbym również jakiegoś typowego rozgrywającego. Bo jak się Maorowi - tfu tfu - coś przydarzy, będziemy w ciemnej d....ie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując