Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14065
Stary 12.06.2011, 06:13
Oczywiście, że nie byłoby problemem zagrać jeden mecz na jakimś stadionie tylko jak nie kojarzyciue to stadiony się budują.... Więc gdzie jest neutralne boisko? W PoZnaniu hehehe
Odpowiedz cytując