Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5822
Stary 12.06.2011, 00:44
w meczu z Lazio żadna bramka nie była w 100% z jego winy... wiadomo, mógł coś zrobić lepiej/szybciej, ale nie zawalił tylko on.
Ale za to obie bramki stracone w dwumeczu z Schalke (obie na 1-1), są moim zdaniem zawalone przez niego. W pierwszym meczu wyszedł, nie wiem po co, był obrońca przy napastniku. W rewanżu katastrofalnie pilnował krótkiego słupka.
Nie pamiętam jak bronił w lidze... Czy zdarzały mu się jakieś babole...

A co do byłych pracowników, to co z Ryśkiem Czerwcem ? Ma postawione zarzuty ? Dostał jakiś wyrok ? Co z nim ?
Odpowiedz cytując