Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
Od: 05.2004
Offline
#
11629
12.06.2011, 00:21
Jasne, że każdy ma prawo wierzyć w co tylko mu się podoba. Każdy ma też prawo powiedzieć, co na dany temat sądzi.
zibi2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibi2000
Znajdź inne posty napisane przez zibi2000