wujekWojtek napisał(a):

Przez moment chciałem zaproponować czerwoną gwiazdę żeby pasowała kolorystycznie ale wtedy to nie będzie biała gwiada DD
|
No to pięknie byśmy przywitali naszego nowego gracza - chyba nie zdzierżyłby z graniem z czerwoną gwiazdą na piersi
