Titto napisał(a):

Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.
Aczkolwiek te czarne (3 strój) z logiem Wisła SSA też są ok.
Takie trochę podobne do koszulek Liverpoolu z poprzedniego sezonu.
|
Z tego co mi sie wydaję ten wzór koszulek ma kilka zespołów z amerykanskiej MLS jak nie cała liga

.