Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1634
Stary 11.06.2011, 23:39
Titto napisał(a):Wyświetl post
Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.

Aczkolwiek te czarne (3 strój) z logiem Wisła SSA też są ok.

Takie trochę podobne do koszulek Liverpoolu z poprzedniego sezonu.
Z tego co mi sie wydaję ten wzór koszulek ma kilka zespołów z amerykanskiej MLS jak nie cała liga .
Odpowiedz cytując