Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47213
Stary 11.06.2011, 23:17
No i Chavez nasz - kontrakt ten dedykuję wszystkim płaczącym nad polityką transferową Wisły jak i również dziennikarzom ,,sportowym"
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.06.2011 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując