CH. napisał(a):

|
Lysy i to powód żeby zaczynać o tym temat? dla mnie normalna rzecz, jest tyle przecież gadzetów dla sportowców, a skoro to nie kosztuje 5 tyś zł to czemu z tego nie skorzystać, choćby miało to komuś pomóc w 2 %
|
Ale od tego właśnie jest ten temat

Można się pośmiać, poplotkować, poznać piłkarzy z ich prywatnej strony. Biorąc wszystko na serio, a zwłaszcza czytając temat "polityka transferowa" można się zawału nabawić
@szark
Weź idź do baru, golnij sobie, bo jedynym malkontentem jesteś ty
