Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11622
Stary 11.06.2011, 23:08
CH. napisał(a):Wyświetl post
Lysy i to powód żeby zaczynać o tym temat? dla mnie normalna rzecz, jest tyle przecież gadzetów dla sportowców, a skoro to nie kosztuje 5 tyś zł to czemu z tego nie skorzystać, choćby miało to komuś pomóc w 2 %
Ale od tego właśnie jest ten temat Można się pośmiać, poplotkować, poznać piłkarzy z ich prywatnej strony. Biorąc wszystko na serio, a zwłaszcza czytając temat "polityka transferowa" można się zawału nabawić

@szark
Weź idź do baru, golnij sobie, bo jedynym malkontentem jesteś ty
Ostatnio edytowane przez Lysy : 11.06.2011 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując