Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
11620
11.06.2011, 22:58
ludzie nie macie innych problemów niż opaski na rękach piłkarzy ? hahaha pier.oleni narzekacze, pewnie was nie stać na takie i krytykujecie, standard w Polsce
Ostatnio edytowane przez szark : 11.06.2011 o godz. 23:02.
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark