Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11620
Stary 11.06.2011, 22:58
ludzie nie macie innych problemów niż opaski na rękach piłkarzy ? hahaha pier.oleni narzekacze, pewnie was nie stać na takie i krytykujecie, standard w Polsce
Ostatnio edytowane przez szark : 11.06.2011 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując