Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
47208
11.06.2011, 22:39
Gosciu jakos taki Mutu byl chyba z piec razy zawieszany za doping i za narkotyki a gra nie w takim klubie jak Wisla tylko lepszym i gral w lepszych z tego co wiem. I nie opowiadaj takich glupot to jest dobry zawodnim i na dodateg z karta w reku
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123