Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47208
Stary 11.06.2011, 22:39
Gosciu jakos taki Mutu byl chyba z piec razy zawieszany za doping i za narkotyki a gra nie w takim klubie jak Wisla tylko lepszym i gral w lepszych z tego co wiem. I nie opowiadaj takich glupot to jest dobry zawodnim i na dodateg z karta w reku
Odpowiedz cytując