Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47204
Stary 11.06.2011, 22:33
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Po prostu Antoni Piechniczek jest na forum (pod jednym z nicków) i domaga się tylko Polaków w Wiśle
Śmiej się śmiej. Zobacz tylko ile Wisła gdy miała większość Polaków w składzie wywalczała podczas meczu rzutów rożnych!
Odpowiedz cytując