|
Z góry przepraszam za OT. Mam nadzieję, że moderator mimo wszystko wybaczy. Kto pisze wegłóg i rzeby nie ma prawa pisać o polakach w składzie, ....a.
Powód: mam nadzieję, że każdy zrozumie ironię w "polakach"
Ostatnio edytowane przez whistar : 11.06.2011 o godz. 22:34.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|